Recenzje

Lista 5 najlepszych filmów roku 2018!

Z roku na rok przemysł filmowy produkuje coraz to więcej hitów, które podbijają serca widzów na całym świecie. Które produkcje zakwalifikować można, jako najlepsze filmy 2018 roku? Tytuły warte zapamiętania przedstawiamy w poniższej liście 5 najlepszych produkcji 2018!

Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri

Rewelacyjny dramat, który na swoim koncie ma wiele statuetek w tym dwie statuetki Oscara za najlepszą aktorkę pierwszoplanową i najlepszego aktora drugoplanowego. Film opowiada historie matki, która wywiera wpływ na lokalne władze w sprawie morderstwa jej nastoletniej córki. Fenomenalne kreacje aktorskie i dotykająca historia sprawiają, że film należy do czołówki produkcji, które w Polce mogliśmy zobaczyć w 2018 roku.

Avengers: Wojna bez granic

Kończący 3 uniwersum Marvela film o ukochanych superbohaterach publiczności zdecydowanie wpisuje się w kategorie najlepsze filmy 2018. Tytułowi Avengers stają naprzeciw potężnego Thanosa, który za pomocą Kamieni Nieskończoności kreuje swoją wersję wszechświata. Niekwestionowany blockbuster i pozycja, której fani superbohaterów nie mogą przegapić.

Bohemian Rapsody

Zapierająca dech w piersiach kreacja aktorska Ramiego Malika, który w Bohemian Rapsody wciela się w nikogo innego jak samego Freddiego Mercurego. Historia jednego z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki — Queen, to porywająca opowieść o ich drodze na szczyt i trudach sławy. Fani muzyki zespołu oraz koneserzy dobrego kina nie mogą przegapić tej produkcji!

Zimna wojna

Polska produkcja wyreżyserowana przez nominowanego do Oscara Pawła Pawlikowskiego to perełka kinematografii. Pięknie opowiedziana historia miłości romantycznej przedstawiona w czasach trwającej w latach 50 zimnej wojny. Zwycięzca wielu nagród na festiwalach filmowych zyskał uznanie krytyków filmowych, jaki i zwykłych odbiorców na całym świecie.

Narodziny Gwiazdy

Lady Gaga i Bradley Cooper to duet, którego płomienny romans na ekranie długo pozostanie niezapomniany. Historia początkującej piosenkarki i sławnego muzyka country o trudach miłości, świecie show-biznesu i jego ciemnej stronie. Zdecydowany faworyt, jeżeli chodzi o najlepsze filmy 2018.